TAVLA KİTABI

MODERN TAVLAYA GİRİŞ VE AÇILIŞ HAMLELERİ

Kitabımızın Ücreti 70 TL

“Modern tavlaya giriş ve açılış hamleleri kitabım”

 

Öncelikle geleneksel tavlayı bilen ve modern tavla ile tanışmak isteyenler için çok iyi bir kılavuz niteliğini taşıyor.  2 bölümden oluşuyor.

 

1. Bölüm özellikle tavla terminolojisini barındırıyor. Bu terminoloji özellikle yabancı kaynaklardan faydalanıyorsanız, ülkemizdeki tek kaynak. Modern tavlanın  kurallarına, taktiklerine ve stratejilerine yer veriyor.

 

2. Bölüm ise konusundaki dünyada tek kaynak. 2 yıllık araştırmalarımda bu şekilde tam kapsamlı olarak hiçbir yerde göremediğim, “Açılış ve Karşıt hamleler.” Bu bölümde açılış hamleleri ve karşıt hamlelere yer verdim.  Aynı zarı maçta galipken, mağlupken ve berabere iken farklı şekilde nasıl oynayacağınızla ilgili olarak 1340 diyagram yer almaktadır. Bu diyagramlar analiz programları yardımıyla oluşturulmuştur. Bilinçli bir şekilde tavla oynamak isteyenler için mükemmel bir kaynak eser

BACKGAMMON

TAVLA BİR ZEKA SPORUDUR..!

Kitabımızın Ücreti 70 TL

”Tavlanın Kitabı”

Bu kitapta; doğru bildiğimiz yanlışlar, tavla oynarken mutlaka bilmemiz gerekenler.

 

1. Bölümde modern tavlada uyguladığımız, geleneksel tavlada da uygulayabileceğiniz birçok taktik ve stratejiler yer alıyor.

 

2. Bölümde ise taktik ve strateji içeren problemler ve açıklamalı çözümleri yer alıyor. Sadece doğru hamleyi değil, nedenini de açıklıyor.  Tavla en önemli nokta, neyi, neden yaptığınızı bilmektir. Rotası olmayan gemiye, hiçbir rüzgar yardımcı olamaz

KAMPANYA

1 adet kitap 70 TL’dir. 2 kitap 120 TL kampanyalı fiyatına sizlerle…

Sipariş Formu